Nawadnianie ogrodów Łódź

Systemy nawadniające

Wykonujemy profesjonalne systemy nawadniające, które wyręczą Państwa w podlewaniu ogrodu i zapewnią trawnikowi i innym roślinom optymalną wilgoć, dzięki której będą mogły się prawidłowo rozwijać.

Przy obecnych warunkach atmosferycznych i bardzo suchych latach dobry system nawadniający to warunek istnienia pięknego, zadbanego ogrodu i trawnika.

Nasze systemy nawadniające:

Montujemy systemy nawadniające amerykańskich marek Hunter i Rainber. Systemy te mogą być sterowane automatycznie, za pomocą komputera instalowanego w domu, czy w pomieszczeniu gospodarczym. Oferujemy komputer Neptun, którym można zarządzać zdalnie przez internet, a nawet przez aplikację na smartfonie.

Instalujemy również systemy bardziej uproszczone, sterowane manualnie.

Systemy nawadniające – najważniejsze zalety

Oszczędność – obecne systemy automatyczne są bardzo ekonomiczne, regulują ilość pobieranej wody uwzględniając wilgotność powietrza i ilość opadów atmosferycznych

Optymalna ilość wody – systemy nawadniające dzięki wyżej wymienionym pomiarom parametrów wilgotności zapewniają roślinom tyle wody ile te aktualnie potrzebują, dzięki czemu nie będą one nigdy przesuszone ani przelane

Oszczędność czasu – dzięki zastosowaniu systemu nawadniającego zaoszczędzą Państwo czas, który do tej pory wykorzystywany był na podlewanie ogrodu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Systemy nawadniające Łódź
Systemy nawadniające Łódź
Systemy nawadniające Łódź

Co nas wyróżnia?

Ekologia

Staramy się używać produktów ekologicznych i przyjaznych dla środowiska. Szanujemy naturę i dbamy o nią.

Pasja

Usługi ogrodnicze to nasza pasja, do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz klientów podczas wykonywania prac.

Nasze rośliny

Zjawiskowy ogród wymaga niezwykłych roślin.

Sprawdź ofertę szkółki KrzyweDrzewa.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zaufaj naszej wiedzy

Marcin Kowalczyk Specgarden Łódź

Przygotowując indywidualny projekt ogrodu, za cel stawiamy sobie zadowolenie właścicieli. Zakładanie ogrodów zawsze opieramy na realizacji ich pomysłów, które uzupełnione o naszą specjalistyczną wiedzę i doświadczenie z zakresu architektury krajobrazu, dają zachwycające rezultaty!

Przyjedź z problemem, a wyjdziesz z rozwiązaniem. Przyjdź z pomysłem, a my go zrealizujemy. Zaproponujemy Ci konkurencyjne ceny i obsługę na najwyższym poziomie. Sprawdź ofertę na projektowanie ogrodów i zakładanie ogrodów Specgarden Ogrody Łódź

Marcin Kowalczyk

Założyciel Specgarden

Rozkoszuj się pięknem swojego ogrodu.

Zadzwoń do nas +48 530 99 88 77

Specgarden Ogrody Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI