O firmie

Specgarden Łódź to centrum ogrodnicze, które działa na rynku już od 2011 roku. Firma zajmuje się szeroko rozumianą pielęgnacją oraz projektowaniem ogrodów.Wykonujemy koszenie, zakładanie i pielęgnację trawników oraz budową elementów małej architektury (altany, domki na drzewie, oczka wodne itp.). Wszystkie usługi ogrodnicze realizowane są na najwyższym poziomie. Jako rzetelni wykonawcy dysponujemy profesjonalnym sprzętem najwyższej jakości.

Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i cenionych marek sprzętu ogrodniczego. Oferujemy konkurencyjne ceny materiałów ogrodniczych, agrowłókniny, kory drzewnej, torfu, ziemi, a na zakupiony towar udzielamy gwarancji.

Jesteśmy również producentem trawy w rolce oraz prowadzimy szkółkę ogrodniczą. Doradzamy w zakresie optymalnego zagospodarowania posiadanych terenów zielonych. Działamy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Nasze usługi polecamy osobom prywatnym, firmom oraz deweloperom.

Nasi ludzie

Zespół Specgarden to wykwalifikowani ludzie, dbający o detale, skuteczność i bezpieczeństwo. Nie ma u nas ludzi z przypadku, pracujemy razem od lat i jesteśmy prawdziwym zespołem, zawsze dążącym do tego samego celu.

Nasza misja

Usługi ogrodnicze wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Zadowolenie każdego klienta jest dla priorytetem. Specgarden Łódź istnieje od 2011 roku, od tego czasu wykonaliśmy kilka tysięcy zleceń.

Zaufaj naszej wiedzy

Marcin Kowalczyk Specgarden Łódź

Przygotowując indywidualny projekt ogrodu, za cel stawiamy sobie zadowolenie właścicieli. Zakładanie ogrodów zawsze opieramy na realizacji ich pomysłów, które uzupełnione o naszą specjalistyczną wiedzę i doświadczenie z zakresu architektury krajobrazu, dają zachwycające rezultaty!

Przyjedź z problemem, a wyjdziesz z rozwiązaniem. Przyjdź z pomysłem, a my go zrealizujemy. Zaproponujemy Ci konkurencyjne ceny i obsługę na najwyższym poziomie. Sprawdź ofertę na projektowanie ogrodów i zakładanie ogrodów Specgarden Ogrody Łódź

Marcin Kowalczyk

Założyciel Specgarden

Rozkoszuj się pięknem swojego ogrodu.

Zadzwoń do nas +48 530 99 88 77

Specgarden Ogrody Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI